FassaaditöödFassaaditööd ja fassaadide remont

Fassaaditööd on meie firma poolt pakutav peamine teenus. Remondime, viimistleme, renoveerime  ja kaunistame eramajade, korruselamute ja tootmishoonete fassaade. Töö käigus kontrollime pidevalt , et tehtu vastaks standarditele ning dokumentatsioonile. Meie tööstiil kindlustab valminud fassaadide pikaealisuse, garanteerib ohutuse ning tellijate rahulolu. Firma MDRehitus teeb kvaliteetselt kõiki erinevate fassaadidega seotud töid alates eskiisjoonistest kuni nende kaunistamiseni kaasaegsete ja vastupidavate materjalidega.

Miks on vaja fassaade remontida ja renoveerida?

Mõnikord tehakse hoone ekspluateerimise käigus üksnes hädavajalikke töid. Niisugusel juhul ei jõutagi sageli fassaaditöödeni, sest neid ei peeta vajalikuks. Sellise suhtumisega ei saa kuidagi nõustuda. Fassaadi halb seisukord võib kaasa tuua kurvad tagajärjed kogu hoonele:

Esiteks  on hoone välisilme seda majandava firma visiitkaart.

Teiseks on kohati kulunud ja mõranenud fassaad majale vilets kaitse väliskeskkonna faktorite vastu.  Fassaade renoveeritakse kindlasti majade soojusisolatsiooni parandamiseks ja see on meie ilmastikuoludes tähtis. 

Kolmandaks  aitavad fassaaditööd muuta hoone stiili, mis on oluline näiteks hoone üleminekul uuele omanikule. On ju hoone välisilme üks eduka äri tähtis koostisosa.

"MDRehitus" teostab sellised fassaaditööd: 

  • krohvfassaadid
  • lubikrohvfassaadid
  • fassaadide sojustamine villa/vahtpolüsüreeniga
  • fassaadide krohvimine
  • fassaadide värvimine
  • fassaadide pesemine

Ka teostame  maalritööd, ehitustööd, trepikodade remont ja muud tööd.